Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS4 - aktualizacja 6.70 już dostępna

Bez większych niespodzianek.

Sony udostępniło nową aktualizację systemu PS4, oznaczoną numerem 6.70. Aby dalej korzystać z PlayStation Network i grać online, posiadacze konsoli muszą pobrać 460 MB.

Lista zmian ponownie nie zeskakuje i obejmuje tylko jeden punkt. Aktualizacja „poprawia wydajność systemu”.

Niewykluczone, że zaimplementowano jedynie ulepszenia dotyczące bezpieczeństwa. Poza tym najprawdopodobniej udoskonalono ogólną stabilność oprogramowania konsol, co powinno zaowocować lepszym działaniem urządzeń.

Ponownie aktualizacja nie jest zaskoczeniem

Być może Sony przygotowało też PlayStation 4 na ważne zmiany interfejsu i nowe funkcje, które według nieoficjalnych informacji mają się niedługo pojawić na konsoli.

Mowa o możliwości tworzenia listy życzeń, wysyłania prezentów, wyświetlania statystyk dotyczących konkretnych tytułów (między innymi czasu spędzonego w grze), śledzeniu postępów trofeów i funkcji przypinania ulubionych gier w menu głównym konsoli.

PlayStation 4 zadebiutowało w Europie w listopadzie 2013 roku. Trzy lata później ukazał się mocniejszy model konsoli, oferujący między innymi możliwość rozgrywki w wyższej rozdzielczości i z nieco lepszymi efektami.

Źródło: PushSquare

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze