Skip to main content

Przygodowe Life is Strange dostanie drugi sezon? - raport

Sugeruje jeden z deweloperów.

Pierwszy sezon Life is Strange podsumowano dość definitywnym zakończeniem, ale wygląda na to, że produkcja studia Dontnod Entertainment doczeka się drugiej serii.

Pewną wskazówkę na ten temat zaoferował Alain Damasio, współzałożyciel francuskiej firmy, w rozmowie z serwisem Alchimy.

- Pracowałem na dopracowaniem scenariusza pierwszego sezonu w studiu Dontnod i wezmę udział w pracach na Life is Strange 2 - przyznał menedżer (dzięki, PCGamesN).

Wkrótce potem serwis znacznie zmodyfikował jednak wypowiedź, zamieniając kluczowe drugie zdanie wypowiedzi na: „Jeśli miałby powstać sequel, to chętnie wziąłbym udział w pracach”. Nie podano przyczyny takiej korekty.

To na razie wszystkie detale. Według doniesień z marca tego roku deweloperzy mieli już plany na dalszy ciąg, ale decyzja należała do wydawcy.

- Zaczęliśmy rozmawiać o pomysłach na drugą serię. Oczywiście musimy poczekać na wyniki pierwszego sezonu, tak samo jak Square Enix. Prace jeszcze nie ruszyły, ale zaczęliśmy bardzo wczesną fazę koncepcyjną - mówił producent Jean-Maxime Moris.

Zobacz na YouTube

Nudzisz się? Zobacz także:

Zobacz także