Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Producent wykonawczy CD Projekt Red odchodzi po 15 latach

„Czas na coś nowego”.

Dyrektor produkcji Cyberpunk 2077 i producent wykonawczy CD Projekt Red, Jędrzej Mróz, odchodzi ze studia po 15 latach pracy. Informacje o swojej decyzji zamieścił w mediach społecznościowych.

Dziś był mój ostatni dzień w CD Projekt Red, dziękuję wam za tych 15 lat, to była świetna zabawa! Czuję, jakbym zostawiał rodzinę, będę za wami tęsknił. Do zobaczyska” - napisał Jędrzej Mróz w poście na Facebooku.

Podobny wpis pojawił się również na jego profilu w serwisie LinkedIn, ale tam znajdziemy dodatkowo krótką notkę - „czas na coś nowego”. Obecnie dalsze plany zawodowe Mroza nie są jeszcze znane, ale możliwe, że podzieli się nimi za jakiś czas.

Jędrzej Mróz zajmował wiele ważnych stanowisk w CD Projekcie, między innymi pracował nad Cyberpunkiem 2077, przy którym był producentem wykonawczym oraz głównym producentem technicznym. Wcześniej zajmował się też koordynacją produkcji Wiedźmina 2 w wersji PC, ale jego historia sięga znacznie dalej. Karierę zaczynał pod koniec 2007 roku jako tester pierwszego Wiedźmina.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze