Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prison Architect - dotacje: dodatkowe pieniądze, jak wziąć

Granty na zakup konkretnych pomieszczeń, dodatkowe zadania w grze.

Dotacje w Prison Architect to specjalne granty, za sprawą których otrzymasz spore środki pieniężne - jednak w zamian za to musisz wykonać określone zadanie. Z tej strony dowiesz się gdzie je znaleźć i jak wziąć.

W pierwszej kolejności otwórz okno Raporty (1), a następnie przełącz się do zakładki Dotacje (2). Znajdziesz tutaj listę dotacji (3), które możesz wziąć, klikając po prostu na daną pozycję.

Po najechaniu na dotację zobaczysz zaliczkę (4), czyli kwotę, którą otrzymasz natychmiast, a także premię za ukończenie (5) - zapłatę, którą otrzymasz, gdy spełnisz wszystkie cele (6).

Wszystkie przyjęte dotacje - wraz z ich celami - widać przy lewej krawędzi ekranu (7). Jeśli uda ci się spełnić dany cel, zostanie on skreślony z listy. Gdy spełnisz je wszystkie, dotacja zostanie zakończona, zniknie z listy, a ty otrzymasz zapłatę.

W danym momencie możesz mieć aktywne jedynie dwie dotacje - trzy z odpowiednim badaniem. Dobieraj je więc tak, by móc je łatwo zrealizować. Świetnie sprawdzają się takie, które wymagają budowy tych pomieszczeń, które i tak musisz wznieść - jak stołówka, kuchnia, cele, prysznic czy sala odwiedzin.

Następnie: Prison Architect - potrzeby więźniów: rodzaje, zaspokajanie

Spis treści: Prison Architect - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Prison Architect - personel, pracownicy: jak zatrudnić i zwolnić

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze