Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier w tym tygodniu (06.07 - 12.07)

F1 2015, Worms World Party i inne.

Letni sezon „ogórkowy” trwa w najlepsze, więc nie ma co liczyć na większe premiery. Fanów wyścigów zainteresuje zapewne F1 2015, jest też odświeżona wersja Worms World Party oraz zręcznościowe Geometry Wars 3: Dimensions na PlayStation Vita.

Wtorek, 7 lipca

Celem rozgrywki jest jak najdłuższe pozostanie przy życiu i zdobycie jak największej liczby punktów na planszy opanowanej przez wroga. Jedną gałką analogową kontrolujemy sterowanie, a drugą - działka naszego statku. Nowością w Geometry Wars 3: Dimensions jest przeniesienia akcji w trzeci wymiar. Nie walczymy już na płaskich mapach, lecz na sześcianach, stożkach czy owalach, w zależności od wybranego trybu.

Środa, 8 lipca

Worms World Party jest jedną z najbardziej cenionych odsłon zasłużonej serii. Po tej grze rozpoczął się kryzys cyklu, gdy deweloperzy ze studia Team17 postanowili przejść na trójwymiarowy silnik. Odświeżona pozycja dostanie rozbudowaną oprawę graficzną i efekty dźwiękowe, wsparcie dla padów, listy najlepszych wyników i osiągnięć, a także możliwość przechowywania zapisów na serwerach w „chmurze”.

W Breath of Life wcielamy się w tytułowego boga - Pneuma. Podnosimy mosty, obracamy platformy i całe budynki za pomocą siły umysłu, starając się znaleźć rozwiązanie zagadek. Gra bazuje na silniku Unreal Engine 4.

Piątek, 10 lipca

  • F1 2015 (PC, PlayStation 4, Xbox One)
    Wersja językowa: angielska

Choć gra bazuje na licencji sezonu 2015 w Formule 1, to Codemasters dodaje także wszystkie bolidy, kierowców i tory z 2014 roku - przygotowane od podstaw. Jest też nowy model jazdy, dostosowany do możliwości tegorocznych bolidów. Wkrótce po premierze twórcy wydadzą aktualizację ze stajnią Manor i innymi poprawkami, w zależności od wydarzeń na prawdziwych torach.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze