Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Półgodzinne wideo z Cyberpunk 2077: Phantom Liberty to odgłosy Night City

I niewiele więcej.

Gracze zainteresowani zanurzeniem się w cyberpunkowym klimacie Night City mogą wybrać się w do klubu Heavy Hearts. A przynajmniej w jego okolice. CD Projekt przygotował bowiem nowe wideo z dodatku Phantom Liberty do Cyberpunk 2077.

Materiał jest stosunkowo nietypowy, ponieważ przez pół godziny oglądamy tylko jedno ujęcie, właśnie z rzutem oka na charakterystyczną, piramidalną architekturę. Do tego dochodzi ruch uliczny, deszcz oraz głosy przechodniów: rozmowy, krzyki, śpiewy, a w oddali nawet wystrzały z broni.

Nie jest to zapewne zbyt porywający „trailer”, choć oferuje rzut oka na lokację w dzielnicy Dogtown, którą wprowadza Phantom Liberty. Wydaje się, że poza wspomnianym klubem dla ciężkich serc widać także stadion - to wysoka struktura na drugim planie, znana z grafik koncepcyjnych.

Premiera 25 września. Bohaterem lub bohaterką rozszerzenia ponownie będzie oczywiście V. Jedną z ważniejszych postaci zostanie za to sama prezydent Nowych Stanów Zjednoczonych, której powietrzny pojazd rozbija się we wspomnianej dzielnicy.

Zadaniem gracza jest przeprowadzenie akcji ratunkowej i wyciągnięcie prezydent z tarapatów. Pomoże choćby agent Solomon Reed, w którego wciela się Idris Elba, a więc kolejne znane nazwisko w grze - obok Keanu Reevesa. Mówiąc o Reevesie, warto wspomnieć, że w dodatku powraca też Johnny Silverhand - akcja toczy się przed zakończeniem podstawki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze