Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pół godziny rozgrywki na nocnej mapie w strzelance Battlefield 1

W trybie Podboju.

Podczas transmisji internetowej, która odbyła się po wczorajszej konferencji firmy Electronic Arts, pokazano fragmenty rozgrywki ze strzelanki Battlefield 1, przedstawiające mapę Wieczory w Nivelle.

Lokacja osadzona jest we francuskim Chemin des Dames, w 1917 roku. Plansza jest pierwszą spośród poziomów przygotowanych z myślą o produkcji, której akcja toczy się po zmroku.

Wieczory w Nivelle

Twórcy ze studia DICE pokazali przykładowy mecz w trybie Podboju na wspomnianej mapie. Nie zabrakło strzelania do przeciwników i kluczenia pomiędzy okopami. Wszystko w świetle księżyca. Potyczka trwa blisko pół godziny.

Lokacja nawiązuje do tak zwanej Ofensywy Nivelle'a. Starcie zakończyło się niepowodzeniem wojsk francuskich oraz usunięciem ze stanowiska samego Roberta Nivelle'a.

Dokładna data premiery planszy nie jest znana, ale powinna zostać wydana jeszcze w tym miesiącu na wszystkich platformach docelowych. Dostęp - bez dodatkowych opłat - otrzymają posiadacze kont Premium.

Na razie nie wiadomo czy pozostali gracze Battlefield 1 będą mogli nabyć mapę osobno.

Wczoraj zaś ogłoszono, że kolejny płatny dodatek do gry - W imię cara - ujrzy światło dzienne we wrześniu. DLC zaoferuje łącznie sześć nowych map (a nie cztery, jak twierdzono dotychczas).

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze