Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pokemon Go - jak zdobyć Oranguru

Podczas Sustainability Week i poza eventem.

Oranguru został dodany do Pokemon Go w ramach wydarzenia Sustainability Week podczas Season of Alola.

Ten Pokemon z Generacji 7. nie ewoluuje i obecnie w Pokemon Go nie ma wariantu Shiny, więc nie musisz się martwić o złapanie wielu Oranguru do swojego Pokedexa.

Na tej stronie opisujemy, jak zdobyć Oranguru w Pokemon Go.


Jak zdobyć Oranguru w Pokemon Go

Oranguru można obecnie zdobyć w Pokemon Go tylko na dwa sposoby:

W ramach Sustainability Week, Oranguru będą częściej pojawiać się w dziczy. Możesz użyć zwykłego Lure w PokeStopie lub Incense w dowolnej lokalizacji, aby zwiększyć swoje szanse na spotkanie tego stworka.

Jeśli chcesz wykluć Oranguru z jaj 7 km, musisz się upewnić, że zostało ono zdobyte podczas Sustainability Week 2022. To specjalne wydarzenie trwa od środy, 20 kwietnia, do poniedziałku, 25 kwietnia. Aby upewnić się, że inkubujesz właściwe jajo, sprawdź datę jego otrzymania, klikając w nie.

Oranguru nie jest gwarantowaną zdobyczą z jaj 7 km. Alolan Diglett, Larvitar i Cherubi również mogą wykluć się z tego samego typu jaj, więc zdobycie Oranguru może zająć kilka prób. Może ci się poszczęści i wykluje się także shiny Cherubi!

Im więcej Inkubatorów posiadasz, tym więcej jajek będziesz mógł wykluć podczas wydarzenia. Inkubatory można kupić w sklepie za 150 PokéCoins, oraz za 200 PokéCoins w przypadku Super Inkubatora, który wykluwa jaja szybciej.

Jedynym sposobem na zdobycie 7-kilometrowego jaja z szansą wyklucia się Oranguru jest otwarcie Giftów wysłanych przez twoich przyjaciół podczas Sustainability Week. Wszelkie Gifty zawierające 7-kilometrowe jajo przed lub po tym wydarzeniu będą zawierały inny zestaw potencjalnych Pokemonów.

Po zakończeniu Sustainability Week w poniedziałek, 25 kwietnia, nadal będzie można spotkać Oranguru w dziczy, ale będzie to znacznie trudniejsze, a 7-kilometrowe jaja nie będą już zawierać tego Pokemona.

Spis treści: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Pokémon GO

Android, iOS

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.
Komentarze