Skip to main content

Podróż przez umysły w nowym gameplayu z Psychonauts 2

Z komentarzem Tima Schafera.

Studio Double Fine zaprezentowało materiał, który przedstawia nowe fragmenty rozgrywki z nadchodzącego Psychonauts 2. W filmie gameplay omawia Tim Schafer - szef zespołu.

W nagraniu pokazano ujęcia z kilku etapów, w tym plansz związanych z umiejętnością głównego bohatera - znanego z pierwszej części serii Raza. Postać potrafi wnikać w umysły innych ludzi, by odkrywać skrywane w podświadomości tajemnice.

Pierwszym z zaprezentowanych etapów jest umysł doktora Caligosto Loboto - złoczyńcy z poprzedniej odsłony cyklu, obecnie zaprzyjaźnionego z podopiecznym graczy. Dawny wróg posiada istotne dane, których jednak nie może przekazać.

Zobacz na YouTube

Inną przedstawioną lokacją jest umysł Hollis Forsythe - szefowej tytułowej agencji, której członkiem jest Raz. Kobieta uczy bohatera nowej sztuczki, a misja pełni funkcję samouczka związanego ze zdolnością.

Trzeci etap pokazany w gameplayu to letni obóz w Whispering Rock - postać odwiedzała obszar w pierwszej części cyklu. We wspomnianym miejscu śmiałek będzie musiał poradzić sobie z własną przeszłością, dotyczącą między innymi rodzinnej klątwy.

Psychonauts 2 zadebiutuje 25 sierpnia na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, przy czym na komputerach i platformach Microsoftu od dnia premiery dostępny będzie w Xbox Game Pass.

Zobacz także