Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Po 24 latach, GoldenEye 007 dopuszczone do sprzedaży w Niemczech

Gra na Nintendo 64 może być już legalnie sprzedawana i reklamowana.

GoldenEye 007, wydane pierwotnie w 1997 roku na Nintendo 64, nie jest już objęte zakazem sprzedaży w Niemczech. Według nieoficjalnych informacji wniosek o wykreślenie gry z indeksu zakazanych produkcji mogło złożyć Nintendo, które wprowadziło niedawno wybrane tytuły z Nintendo 64 do abonamentu Switch Online.

Jak tłumaczą nasi koledzy z niemieckiego oddziału Eurogamera, gra oparta o przygody Jamesa Bonda i tak zostałaby dopuszczona do sprzedaży w przyszłym roku, po upływie 25-letniego czasu indeksowania, jednak wcześniejsze zniesienie zakazu oznacza, że ktoś wystosował roszczenie o ponowną klasyfikację tytułu.

GoldenEye 007 to jeden z najlepiej ocenianych i najpopularniejszych tytułów na Nintendo 64

Według redakcji może mieć to związek z udostępnieniem wybranych gier z Nitendo 64 w ramach abonamentu Switch Online - strzelanka studia Rare jest jedną z najbardziej znanych produkcji na klasyczną platformę. Pierwsze tytuły z N64 są już dostępne do pobrania w Nintendo Switch eShop.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

GoldenEye 007

Nintendo Wii

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze