Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Goldeneye 007 trafi na Xboxa bez sieciowego multiplayera

Ale za to w lepszej grafice.

Microsoft potwierdza, że Xboxowe wydanie kultowej strzelanki Goldeneye 007 nie będzie posiadać sieciowego trybu multiplayer. Oznacza to, że taka funkcja pojawi się tylko w wydaniu na Nintendo Switch.

Jak informuje serwis VGC, wydanie dostępne w ramach usługi Xbox Game Pass będzie zawierało jedynie lokalny tryb wieloosobowy na podzielonym ekranie. Zamiast tego, abonenci usługi Microsoftu będą mogli się cieszyć odświeżoną szatą graficzną tytułu i wsparciem dla rozdzielczości 4K, podczas gdy port na Nintendo Switch pozostanie w tej kwestii wierny oryginałowi.

Ponadto portal dowiedział się od przedstawiciela Microsoftu, że nie ma planów dodania sieciowego multiplayera w przyszłości. Reedycja gry dostępna będzie na konsoli Nintendo Switch w ramach abonamentu Nintedo Switch Online oraz na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S w usłudze Game Pass. Dodatkowo posiadacze cyfrowej kopii zestawu gier Rare Replay będą mogli pobrać tytuł za darmo. Nie podano na ten moment daty premiery.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze