Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Goldeneye 007 trafi na Xboxa bez sieciowego multiplayera

Ale za to w lepszej grafice.

Microsoft potwierdza, że Xboxowe wydanie kultowej strzelanki Goldeneye 007 nie będzie posiadać sieciowego trybu multiplayer. Oznacza to, że taka funkcja pojawi się tylko w wydaniu na Nintendo Switch.

Jak informuje serwis VGC, wydanie dostępne w ramach usługi Xbox Game Pass będzie zawierało jedynie lokalny tryb wieloosobowy na podzielonym ekranie. Zamiast tego, abonenci usługi Microsoftu będą mogli się cieszyć odświeżoną szatą graficzną tytułu i wsparciem dla rozdzielczości 4K, podczas gdy port na Nintendo Switch pozostanie w tej kwestii wierny oryginałowi.

Ponadto portal dowiedział się od przedstawiciela Microsoftu, że nie ma planów dodania sieciowego multiplayera w przyszłości. Reedycja gry dostępna będzie na konsoli Nintendo Switch w ramach abonamentu Nintedo Switch Online oraz na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S w usłudze Game Pass. Dodatkowo posiadacze cyfrowej kopii zestawu gier Rare Replay będą mogli pobrać tytuł za darmo. Nie podano na ten moment daty premiery.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

GoldenEye 007

Nintendo Wii

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze