Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PlayStation All-Stars Battle Royale nie otrzyma już nowych bohaterów i map

W planach kostiumy i balans rozgrywki.

Sony potwierdziło, że zręcznościowe PlayStation All-Stars Battle Royale nie otrzyma już żadnych dodatkowych bohaterów i map.

Obecna zawartość gry jest już niemal ostateczna, a Sony zajmie się teraz tylko odpowiednim zbalansowaniem rozgrywki i dodatkowymi kostiumami - poinformował przedstawiciel Sony Santa Monica na forum PlayStation.

Zmiany w mechanice są na wczesnym etapie prac i zadebiutują jesienią. Wcześniej - 27 sierpnia - nowe ubrania otrzymają Dante, Raiden, Heihachi oraz Big Daddy. DLC dostępne będzie za darmo.

Deweloperzy zdecydowali się także na zresetowanie tablicy najlepszych wyników - podobny proces przeprowadzany będzie co miesiąc.

W lutym Sony poinformowało, że zakończyło współpracę z odpowiedzialnym za grę studiem SuperBot Entertainment, m.in. przez słabe wyniki sprzedaży produkcji.

PlayStation All-Stars Battle Royale ukazało się na PlayStation 3 i Vita. Gracze mają do wyboru szereg postaci, znanych z różnych gier z konsoli Sony. Czwórka zawodników walczy o zwycięstwo na wielopoziomowych mapach.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze