Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony pracuje nad drugą częścią PlayStation All-Stars?

Sugerują to poszukiwania nowych pracowników.

Ogłoszenia o prace sugerują, że Sony zleciło produkcję drugiej części PlayStation All-Stars Battle Royale. Pierwsza część bijatyki ukazała się w listopadzie tego roku.

Wpisy odnalazł użytkownik forum NeoGAF. SuperBot Entertainment, studio odpowiedzialne za produkcję, poszukuje projektanta oraz pracownika odpowiedzialnego za oprawę graficzną.

Aplikujący do pracy jako projektant muszą wykazać się „encyklopedyczną wiedzą na temat gier, z naciskiem na PlayStation All-Stars Battle Royale”. Dodatkową zaletą jest znajomość mechaniki i gatunku bijatyk.

Drugie ogłoszenie także wprost wymienia tytuł ostatniej produkcji SuperBot Entertainment. Osoba przyjęta do pracy będzie zajmowała się tytułem „takim jak PlayStation All-Stars Battle Royale”.

Jak donosi brytyjski Eurogamer, sprzedaż Battle Royale nie była najlepsza. Sony twierdzi jednak, że ilość sprzedanych kopii jest zgodna z oczekiwaniami wydawcy.

PlayStation All-Stars Battle Royale ukazało się na PlayStation 3 i Vita. Gracze mają do wyboru szereg postaci, znanych z różnych gier z konsoli Sony. Czwórka zawodników walczy o zwycięstwo na wielopoziomowych mapach.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły