Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pirackie Skull & Bones zostanie podobno pokazane w przyszłym miesiącu

Wieści od renomowanego informatora.

Skull & Bones powstaje od wielu lat, ale wciąż nie otrzymaliśmy konkretnych i oficjalnych szczegółów o projekcie. Według niepotwierdzonych wieści, to się może zmienić, bo podobno twórcy planują rychłą prezentację tytułu.

Renomowany informator Tom Henderson w tekście opublikowanym w serwisie Try Hard Guides przekonuje, że do pokazu gry dojdzie w tygodniu rozpoczynającym się 4 lipca. Powołuje się przy tym na anonimowe źródła.

Insider twierdzi, że szczegóły prezentacji są jeszcze „niejasne”, ale dowiedział się, że podczas wydarzenia Ubisoft najprawdopodobniej poda dokładną datę premiery Skull & Bones. Zobaczymy ponoć również gameplay i poznamy dodatkowe detale o projekcie.

Produkcję zapowiedziano w 2017 roku, ale grę wielokrotnie opóźniano. Według pierwotnych założeń, tytuł miał stawiać na rozgrywkę sieciową i walki morskie między piratami. Niedawno wyciekł materiał, który potwierdza, że podstawowe założenia nie uległy zmianie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Skull and Bones

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze