Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pinokio ożywa w zwiastunie od Disneya. Tom Hanks w aktorskim filmie

Drewniana lalka powraca.

Disney odkrył karty i tuż przed premierą filmu „Pinokio”, pokazał jego zwiastun. W materiale możemy przyjrzeć się, jak u boku najpopularniejszego drewnianego bohatera wypada Tom Hanks, wcielający się Geppetto.

W produkcji nie zabraknie kolorowych bohaterów i magicznego klimatu. Twórcy chętnie korzystali z efektów komputerowych w nowej odsłonie dobrze znanej baśni Carla Collodiego. Dzięki niej ponownie przypomnimy sobie starą prawdę, że „kłamstwo ma krótkie nogi”.

„Pinokio” wyreżyserował Robert Zemeckis, który po raz pierwszy od czasu „Ekspresu Polarnego” z 2004 roku znowu współpracuje z Tomem Hanksem.

Głosu drewnianej lalce użyczył Benjamin Evan Ainsworth, znany głównie z serialu „Nawiedzony dwór w Bly” i filmu familijnego o przygodach małej dziewczynki oraz wiewiórki z supermocami pt. „Flora i Ulisses”.

W obsadzie znaleźli się także inni popularni aktorzy tacy, jak Luke Evans („Piękna i Bestia”, seria „Szybcy i Wściekli”, a także trylogia „Hobbita”), Joseph Gordon-Levitt („Proces Siódemki z Chicago” i „Incepcja”) czy Lorraine Bracco („Chłopcy z ferajny” i „Rodzina Soprano”).

Premiera „Pinokio” już 8 września 2022 roku, tylko na Disney Plus.

O autorze
Komentarze