Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy odcinek Tales from the Borderlands debiutuje dzisiaj na Steamie

Xbox One jutro, PS3/PS4/X360 za tydzień.

Studio Telltale Games niespodziewanie ogłosiło, że pierwszy odcinek interaktywnej opowieści Tales from the Borderlands zadebiutuje na Steamie jeszcze dzisiaj.

Dwójka bohaterów

Epizod ukaże się wieczorem w dystrybucji cyfrowej na PC i Maca. Posiadacze Xbox One muszą poczekać do jutra. Premierę na europejskich konsolach PlayStation 3 i PS4 zaplanowano na przyszły tydzień - 3 grudnia - razem z wersją X360.

Przed końcem roku gra trafi jeszcze na platformy mobilne - iOS i Android. W tym przypadku nie podano konkretnej daty.

Dwójka bohaterów nowej produkcji to Rhys - pracujący dla korporacji Hyperion - oraz Fiona, zawodowy naciągacz i oszustka. Oboje spotkają się na planecie Pandora i zaczną współpracować, by znaleźć pewien artefakt.

Akcja gry osadzona jest 5 lat po wydarzeniach z Borderlands 2. Podczas przygody spotkamy postacie ze strzelanki studia Gearbox - choćby zabójczego cyborga Zero.

Jeszcze przez kilka godzin cena pełnego sezonu wynosi na Steamie 20,69 euro (ok. 87 zł). Później kwota wzrośnie do 23 euro (ok. 97 zł).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze