Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Czwarty epizod Tales from the Borderlands już w przyszłym tygodniu

AKTUALIZACJA: Jest i trailer.

Aktualizacja (17.08.2015): Telltale Games opublikowało zwiastun czwartego odcinka, prezentujący założenia fabuły w przedostatniej części pierwszego sezonu Tales from the Borderlands

Osoby, które nie znają wydarzeń z poprzednich epizodów powinny zapewne powstrzymać się z oglądaniem - ze względu na spoilery.

*

Oryginalna wiadomość (12.08.2015): Deweloperzy z Telltale Games ogłosili, że czwarty - przedostatni - odcinek Tales from the Borderlands zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

Epizod Escape plan Bravo trafi na PC, PlayStation 3 i PlayStation 4 oraz Xbox One i Xbox 360 w środę, 19 sierpnia. Dzień później - 20 sierpnia - przygodówka zadebiutuje w App Store i Google Play.

Tales from the Borderlands opowiada o przygodach Fiony - oszustki z Pandory - i Rhysa z korporacji Hyperion, których połączyła misja poszukiwania tajemniczego artefaktu. Na tyle cennego, że przyciąga mnóstwo ciekawych osobistości.

Nie opublikowano jeszcze trailera najnowszego rozdziału gry.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze