Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze fragmenty rozgrywki z odświeżonej wersji Halo 3

Plus: Zapowiedź konwentu HaloFest i zwiastun serialu Halo: Nightfall.

Serwis IGN opublikował pierwsze fragmenty rozgrywki z odświeżonej wersji Halo 3. Materiał prezentuje zarówno ujęcia z kampanii fabularnej, jak też z trybu sieciowego.

Halo 3 na Xbox One otrzyma rozdzielczość 1080p i zadziała w 60 klatkach na sekundę. Choć gra nie doczekała się zupełnie nowych tekstur i modeli, jak dwie poprzednie odsłony, różnica jest zauważalna.

Oryginalna produkcja, wydana w 2007 roku, działała w rozdzielczości 1152 x 640.

Odświeżone Halo 3 wchodzi w skład zestawu Halo: The Master Chief Collection, który debiutuje 11 listopada. Nabywcy otrzymają w sumie cztery odsłony cyklu.

Kolekcja to swego rodzaju wprowadzenie przed premierą Halo 5: Guardians - ten tytuł zadebiutuje najprawdopodobniej jesienią 2015 roku. W grudniu odbędą się pierwsze testy trybu sieciowego.

Fragmenty piątej części cyklu - konkretnie: rozgrywki wieloosobowej - mają zostać zaprezentowane na konwencie HaloFest, który rozpocznie się 8 listopada.

Podczas imprezy, 10 listopada, zadebiutuje także pięcioodcinkowy serial Halo: Nightfall, produkowany przez Ridleya Scotta. Opublikowano nowy zwiastun produkcji. Warto przypomnieć, że trwają też prace nad dłuższą telewizyjną serią, której głównym producentem jest Steven Spielberg.

Komentarze