Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszą edycję Warsaw Games Week odwiedziło 19 tys. osób

Za rok kolejna impreza.

Organizatorzy Warsaw Games Week ogłosili sukces zakończonej wczoraj imprezy - targi dla graczy odpowiedziało 19 tysięcy osób.

Tłumy!

„Warsaw Games Week to impreza skierowana nie tylko do tzw. hardcore'owych graczy, ale również do rodzin z dziećmi. Na gości czekały kolorowe stoiska z grami dla najmłodszych, strefy samochodowe, sportowe, muzyczne oraz kina z pokazami przedpremierowych tytułów” - komentuje dr Dominika Urbańska-Galanciak ze stowarzyszenia SPIDOR.

„Liczne atrakcje przygotowane zostały również na scenach, na których pojawiali się cosplay'erzy, YouTuberzy oraz goście specjalni. Dzięki bogatemu i atrakcyjnemu programowi udało nam się udowodnić, że rynek gier ma dużo do zaoferowania graczom w każdym wieku.”

„Cieszymy się z ogromnego zainteresowania pierwszą edycją i zapraszamy za rok” - dodaje przedstawicielka firmy organizującej targi, zapowiadając kolejną edycję.

Imprezę wspierały największe firmy na polskim rynku gier wideo, w tym PlayStation, Xbox, Ubisoft czy Cenega. Gracze mieli okazję sprawdzić wiele gier przed premierą, a także wziąć udział w konkursach czy pokazach.

Yarpen Zigrin

Nudzisz się? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze