Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsza część kampanii fabularnej Arma 3 zadebiutuje pod koniec miesiąca

Bez dodatkowych opłat.

Survive - pierwszy epizod kampanii fabularnej do strzelanki Arma 3 zadebiutuje 31 października. Informację ogłosił producent, Bohemia Interactive.

Potrzebne pliki ściągniemy bez dodatkowych opłat. W kampanii wcielimy się w Bena Kerry'ego - żołnierza sił NATO, stacjonującego w fikcyjnej Republice Altisu i Stratisu w ramach misji pokojowej.

Po kilku latach niestabilnego zawieszenia broni, siły amerykańskie zaczynają stopniowe wycofywanie się z zabezpieczanych terenów, a ich miejsce błyskawicznie zajmują siły wrogiej frakcji CSAT.

Survive wprowadzi także kolejne narzędzia do edytora misji: nowe bronie, animacje, obiekty 3D i gotowe skrypty do wykorzystania. Twórcy już teraz zapewniają, że następne epizody również rozszerzą zawartość, w tym także o pojazdy.

Arma 3 ukazała się wyłącznie na PC we wrześniu 2013 roku - bez kampanii fabularnej, która ukaże się w trzech częściach. Następne epizody zatytułowano Adapt oraz Win.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

ARMA 3

PC

Powiązane tematy
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze