Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pełna akcji animacja wprowadza do fabuły Star Wars Squadrons

Efektowne starcia i ucieczka.

Electronic Arts opublikowało trwającą 7 minut animację, która wprowadza do historii ze Star Wars Squadrons.

Wideo osadzone jest przed wydarzeniami z gry i skupia się na Varko Greyu, kapitanowi imperialnej Eskadry Tytan. Po przegranej bitwie o stocznię na Var-Shaa mężczyźnie nie udaje się wycofać z pola walki wraz z towarzyszami i musi uciekać przed pilotem Nowej Republiki.

Pełen akcji materiał przedstawia między innymi efektowne starcia myśliwców - najpierw w przestrzeni kosmicznej, a później nad powierzchnią planety. Co ciekawe, bohater filmu jest jedną z postaci, która pomoże graczom w kampanii fabularnej.

To nie wszystko: do zamówień przedpremierowych na grę dodawane są przedmioty kosmetyczne widoczne w animacji, w tym skórki dla X-Winga i TIE Interceptora oraz kombinezony kadeta Nowej Republiki i asa Imperium.

Star Wars Squadrons zadebiutuje 2 października na PC, PS4 i Xbox One. Tytuł zadziała też na nowych konsolach w ramach wstecznej kompatybilności.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze