Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch 5.1 do World of Warcraft już jutro w USA

W Europie w tym tygodniu.

Od jutra amerykańskie serwery World of Warcraft będą uaktualniane do wersji 5.1. W tym tygodniu nową łatkę zobaczymy także w Europie.

Patch 5.1 rozpocznie kolejną fazę wojny pomiędzy Przymierzem i Hordą. Obie rasy będą starały się utrzymać przyczółek w Pandarii. Gracze dostaną nowe zadania do wykonania, a wraz ze zdobytą reputacją odblokują kolejne przedmioty.

Wraz z poprawką, w grze pojawi się frakcja miłośników walki wręcz. Nielegalne turnieje znajdziemy w stolicach - Stormwind i Orgrimmar. Dostęp do zmagań otrzymamy po wykupieniu zaproszenia. Zawodnicy będą walczyć przeciwko potężnym potworom ku uciesze gawiedzi - w tym innych graczy obserwujących zmagania.

Złap je wszystkie!

To tylko niektóre z nowości, które przyniesie patch 5.1. Usprawnień doczeka się też moduł pet battles, wprowadzona zostanie możliwość ulepszania ekwipunku i reszta zadań związanych z legendarną bronią. Do tego dostaniemy sześć scenariuszy oraz dziesiątki drobnych zmian i modyfikacji w umiejętnościach poszczególnych klas.

Mists of Pandaria, najnowszy dodatek do World of Warcraft, został wydany 25 września tego roku. Gracze trafili na wyspę zamieszkaną przez Panderenów, którą do tej pory skrywała tytułowa mgła. Rozszerzenie podniosło maksymalny poziom postaci do 90., dodano nową klasę postaci i rasę.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły