Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Palworld - ancient civilization: punkty i części, jak zdobyć

Tworzenie specjalnych przedmiotów.

Jednymi z najbardziej użytecznych technologii w grze Palworld są struktury i sprzęty odblokowane za pomocą punktów i części oznaczonych jako Ancient Civilization. Na tej stronie wyjaśniamy, jak zdobyć punkty do odblokowania technologii oraz skąd wziąć części do ich wytworzenia.

Punkty zdobywamy poprzez pokonywanie przeciwników oznaczonych jako bossowie. Mogą to być oficerowie Syndykatu spotykani w wieżach, a także specjalne Pale występujące w lochach (Dungeon) lub wędrujące po powierzchni świata. Po wyjściu zwycięsko z każdej bitwy otrzymamy punkt starożytnej technologii.

Podobnie sytuacja wygląda ze zdobywaniem części. Te otrzymamy za każdym razem, kiedy uda nam się pokonać bossa i w przeciwieństwie do punktów, które dostajemy tylko raz, tego samego specjalnego przeciwnika możemy pokonywać wielokrotnie, za każdym razem otrzymując nieco części.

Bossowie odradzają się po około godzinie rzeczywistego czasu spędzonego w grze i zawsze występują w tych samych miejscach, a niektórzy są nawet oznaczeni na mapie. Dzięki temu możemy np. założyć niedaleko siedliska stwora bazę, która będzie naszym punktem wypadowym do „farmienia” części.

Następne: Palworld - Breeding Farm: łączenie gatunków

Spis treści: Palworld - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Palworld - rajd: obrona bazy, co robić

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Palworld

Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze