Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Palworld dostało największą aktualizację od premiery. Gracze zapolują wspólnie na bossa

Pierwsza porcja nowej zawartości.

Zgodnie z zapowiedziami, do Palworld trafiła dziś ogromna aktualizacja z pierwszą dostawą zawartości. Gracze mogą wyruszyć na wspólny rajd i upolować potężnego bossa, a także korzystać z zestawu nowych przedmiotów i budynków.

Zawartość patcha 0.2.0.6 znajdziemy na ten moment wyłącznie w wydaniu na Steamie - na konsolach zadebiutuje, gdy „wszystko będzie gotowe". Największą - dosłownie - atrakcją jest pierwszy w historii gry rajd boss, którego gracze mogą przyzwać przy odpowiednim ołtarzu.

Przywołany przeciwnik jest bardzo potężny i nie można go schwytać. Współpracujcie ze swoimi Palami, aby stawić czoła tym mocarnym wrogom” - zalecają twórcy. Dla graczy spragnionych jeszcze większego wyzwania przygotowano też wersję bossa w wydaniu „ekstremalnym". Z ważniejszych punktów w opisie patcha można wymienić również:

  • nowe przedmioty, umożliwiające m.in. przyznanie Palom punktów doświadczenia, regenerację punktów zdrowia czy teleport do najbliższej bazy
  • nowe budynki, takie jak inkubator do przetrzymywanie jajek oraz kopalnię do postawienia we własnej bazie
  • opcję automatycznego przeniesienia stworzonych przedmiotów do najbliższej skrzyni
  • opcję zmiany wyglądu bohatera przy użyciu Antique Dresser
  • poprawki modeli Pali
  • zmiany cen w sklepie
  • poprawki w udźwiękowieniu i całkowicie nowy utwór muzyczny
Oficjalna zapowiedź aktualizacji 0.2.0.6.Zobacz na YouTube

Lista jest długa i oczywiście nie zabrakło na niej szeroko pojętych poprawek błędów. „Na lato 2024 roku planujemy większą, jeszcze bogatszą w zawartość aktualizację” - zapowiadają twórcy.

Jak czytamy dalej, do gry trafi m.in. nowa wyspa, będąca domem dla wielu obcych Pali. „Ponadto planujemy dodać dużą ilość nowej zawartości, w tym kolejne budynki, bronie i bossów” - podsumowano. Wciąż nie dowiedzieliśmy się niestety, kiedy gra ukaże się na konsolach PlayStation.

Read this next