Skip to main content

Overwatch 2 - nowe postacie

Nowi bohaterowie względem „jedynki”.

Overwatch 2 to nie tylko pokaźna pula bohaterów z „jedynki”, ale też nowe postacie. Już na premierę otrzymujemy kilka nowych twarzy, a będzie ich więcej.

Na tej stronie poznasz wszystkich nowych bohaterów w grze. Na start otrzymujemy trzech nowych bohaterów.


Królowa - Tank

Odessa „Dez” Stone, dawna mieszkanka Pustkowi, rządzi Junkertown żelazną ręką i ciętym językiem”.

Królowa używa piekielnie mocnej strzelby, co sugeruje nieco, że mogłaby być klasą Natarcia, jednak przy aktualnym zdrowiu sprawdza się jako Tank. Ma też do dyspozycji nóż do rzucania, którym może przyciągać wrogów, by zadać im większe obrażenia - tak jak Wieprzu i jego hak.


Sojourn - Natarcie (atak)

Ulepszona o wiele cybernetycznych wszczepów Sojourn jest niezrównanym taktykiem o niezachwianym kompasie moralnym, co czyni ją niezastąpionym sojusznikiem... lub przerażającym wrogiem”.

Sojourn przypomina nieco Żołnierza-76 czy Bastiona, bo również ma na wyposażeniu karabin automatyczny, jednak jego działanie jest dość osobliwe. Po wystrzeleniu odpowiedniej liczby szybkostrzelnych pocisków, można rozładować broń, oddając silny strzał energetyczny, zadający potężne obrażenia.


Kiriko - Wsparcie

Po upadku klanu Shimada, Kiriko walczy o przywrócenie pokoju w Kanezace”.

Choć Kiriko to nowa medyczka, a jej zdolności leczące świetnie sprawdzają się do utrzymywania bohaterów przy życiu, zadaje też zaskakująco wysokie obrażenia. Dodatkowo potrafi wchodzić po ścianach, więc z łatwością wspina się na wysokie miejsca, skąd ma lepszy ogląd na sytuację.

To dopiero pierwsze nowe postacie w Overwatch 2, które otrzymujemy na premierę. W miarę upływu czasu, będą pojawiać się kolejne.

Następnie: Overwatch 2 - Karnet Bojowy, Battle Pass: cena, jak działa, nagrody

Spis treści: Overwatch 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Overwatch 2 - najważniejsze zmiany i nowości

Zobacz także