Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outriders - jak grać ze znajomymi, crossplay

Zapraszanie do gry.

Outriders od studia People Can Fly to gra, w którą możemy grać samodzielnie, ale nie da się ukryć, że zabawa sprawia przyjemność, kiedy współpracujemy z innymi - szczególnie ze znajomymi.

Zapraszanie znajomych jest proste i można tego dokonać w dowolnym momencie, w menu głównym przed rozpoczęciem gry, lub też w trakcie rozgrywki. Warto zaznaczyć, że stan świata - czyli na przykład dostępne misje - jest dostosowany do gracza, który zaprasza innych do gry. On jest gospodarzem.

By zaprosić znajomych, wystarczy kliknąć przycisk zaproszenia (1) w menu. Zobaczymy listę znajomych, którzy grają obecnie w Outriders na tej samej platformie, co my. Jeśli chcemy zagrać z kimś, kto gra na innej platformie, należy już skorzystać z kodu (2).

Wygenerowany kod wystarczy podać gospodarzowi, by ten zaprosił nas do swojej gry.

Co ważne, rozgrywka międzyplatformowa (crossplay) nie jest domyślnie włączona, dlatego przycisk generowania i używania kodu będzie nieaktywny. Przejdź do opcji i do zakładki Rozgrywka, by aktywować crossplay.

Granie z innymi jest opłacalne, ponieważ tylko wtedy poradzimy sobie na najwyższych poziomach trudności (świata). Nawet grając tą samą klasą można inaczej rozwijać postacie, by zachować odpowiednią różnorodność.

Następnie: Outriders - poziom świata: trudność i nagrody

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - szybka podróż, flagi

O autorze
Komentarze