Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outer Wilds - reperowanie statku: jak wykonać diagnostykę i naprawę

Przywracanie sprawności systemów.

Na tej stronie opisany został mechanizm naprawiania statku kosmicznego w grze Outer Worlds. Przedstawiona została diagnostyka oraz sposób naprawy pojazdu.

W grze obecny jest dość rozbudowany model uszkodzeń statku. W zależności od miejsca uderzenia możemy zniszczyć jeden z systemów. Tym sposobem możemy pozbawić się funkcji autopilota, kamery lądowania lub całkowicie unieruchomić pojazd.

Poważne uszkodzenia statku sygnalizowane są komunikatem (1) na środku kokpitu. Po lewej mamy obecny także ekran uszkodzeń (2) na którym widzimy, który moduł wymaga naprawy i gdzie się znajduje.

W celu naprawy pojazdu musimy wyjść na zewnątrz, a następnie przyjrzeć się poszukując migotających świateł, iskrzącego prądu lub pęknięć.

Podchodzimy do takiego miejsca i jeśli trafnie zlokalizowaliśmy uszkodzony moduł to na ekranie pojawi się komunikat (3) z określonym procentem sprawności i przyciskiem odpowiadającym za naprawę.

Przytrzymujemy klawisz aż do momentu, gdy wartość dotrze do 100%. Naprawiamy tym sposobem inne ewentualne usterki, aż doprowadzimy statek do pełnej sprawności.

Następnie:Outer Wilds - wyrzutnia zwiadowców: jak szybko sprawdzić powierzchnię planety

Spis treści:Outer Wilds - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio:Outer Wilds - przemieszczanie się: nawigowanie statkiem, dryfowanie w kombinezonie

Read this next