Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outer Wilds - reperowanie statku: jak wykonać diagnostykę i naprawę

Przywracanie sprawności systemów.

Na tej stronie opisany został mechanizm naprawiania statku kosmicznego w grze Outer Worlds. Przedstawiona została diagnostyka oraz sposób naprawy pojazdu.

W grze obecny jest dość rozbudowany model uszkodzeń statku. W zależności od miejsca uderzenia możemy zniszczyć jeden z systemów. Tym sposobem możemy pozbawić się funkcji autopilota, kamery lądowania lub całkowicie unieruchomić pojazd.

Poważne uszkodzenia statku sygnalizowane są komunikatem (1) na środku kokpitu. Po lewej mamy obecny także ekran uszkodzeń (2) na którym widzimy, który moduł wymaga naprawy i gdzie się znajduje.

W celu naprawy pojazdu musimy wyjść na zewnątrz, a następnie przyjrzeć się poszukując migotających świateł, iskrzącego prądu lub pęknięć.

Podchodzimy do takiego miejsca i jeśli trafnie zlokalizowaliśmy uszkodzony moduł to na ekranie pojawi się komunikat (3) z określonym procentem sprawności i przyciskiem odpowiadającym za naprawę.

Przytrzymujemy klawisz aż do momentu, gdy wartość dotrze do 100%. Naprawiamy tym sposobem inne ewentualne usterki, aż doprowadzimy statek do pełnej sprawności.

Następnie:Outer Wilds - wyrzutnia zwiadowców: jak szybko sprawdzić powierzchnię planety

Spis treści:Outer Wilds - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio:Outer Wilds - przemieszczanie się: nawigowanie statkiem, dryfowanie w kombinezonie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Outer Wilds

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Tomasz Rosłon

Tomasz Rosłon

Felietonista / Recenzent

Z grami wideo związany od ponad dwóch dekad. Marzy o zebraniu kolekcji starszych konsol i gier z dzieciństwa. Gustuje w dobrej książce.

Komentarze