Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cenione Outer Wilds dostało aktualizację na PS5 i Xbox Series X/S

Update za darmo, także w PS Plus.

Outer Wilds - jedna z najlepszych gier 2020 roku - otrzymało darmową aktualizację, wprowadzającą natywne wsparcie na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Dotychczas tytuł działał na tych urządzeniach w ramach kompatybilności wstecznej. „Granie w takiej formie nie było rekomendowane, ponieważ gracze mogli trafić się na sekcje, które nie były zoptymalizowane na sprzęt nowej generacji, czy też natknąć się na problemy z kompatybilnością, takie jak opóźnienia sterowania” - czytamy w opisie. Teraz problemy znikają.

Co ważne, aktualizacja jest dostępna za darmo, jeśli posiadamy już wersję PS4 lub Xbox One. Oferta obowiązuje także w przypadku kopii pobranych przez Game Pass oraz PS Plus, bez względu na rodzaj subskrypcji. Zachowamy zapisy rozgrywki, ale osiągnięcia trzeba zdobyć od nowa.

Outer Wilds zostało uznane za najlepszy tytuł 2020 roku chociażby w prestiżowym plebiscycie BAFTA. Przygoda przedstawia losy postaci, która musi rozwiązać zagadkę ginącego układu słonecznego, odradzając się nieustannie w pętli czasowej i wyruszając za każdym razem po inne wskazówki na różnych małych planetach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Outer Wilds

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze