Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Otwarte testy Armored Warfare startują 8 października

Starcia współczesnych czołgów.

Firmy Obsidian Entertainment i My.com ogłosiły, że otwarte testy sieciowej strzelanki Armored Warfare rozpoczną się 8 października tego roku.

Tydzień wcześniej - 1 października - do zabawy przystąpią osoby, które kupiły jeden z pakietów założycielskich. Beta pozwoli sprawdzić tryby kooperacji (PvE) oraz rywalizacji (PvP) i udostępni ponad 60 pojazdów.

Założenia rozgrywki przypominają popularne World of Tanks, ale różnica polega na tym, że Armored Warfare stawia na bardziej współczesne maszyny wojenne, podzielone na klasy: czołgi podstawowe, niszczyciele czołgów, artyleria, pojazdy opancerzone, czołgi lekkie i inne.

Deweloperzy przygotowali dziewięć map. Odwiedzimy między innymi rafinerię na pustyni, ukrytą w lesie bazę lotniczą, tropikalną wyspę czy pokryte śniegiem miasto.

Tymczasem tryb kooperacji pozwoli rozprawić się z przeciwnikami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, grając w drużynach z innymi użytkownikami. Tutaj przygotowano 25 lokacji.

Konta zakładać można na oficjalnej stronie, gdzie kupimy też wspomniane pakiety założycielskie, jeśli zależy nam na wcześniejszym dostępie do testów.

Zobacz na YouTube

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Armored Warfare

iOS, PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze