Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obsidian o realizmie i innych aspektach rozgrywki w Armored Warfare

Starcia współczesnych czołgów w nowym materiale wideo.

Obsidian Entertainment opublikowało pierwszy dziennik deweloperski poświęcony sieciowej produkcji Armored Warfare. Wideo odpowiada na pytania najczęściej zadawane projektantom.

- Jesteśmy przekonani, że czasy współczesne to coś świeżego w tym gatunku - Shane DeFreest, dyrektor marketingu i PR. - Możemy więc zaproponować pewien nowy element i jest do dla nas naprawdę ekscytujące.

Twórcy zapewniają, że w grze znajdzie się „szeroki wybór różnych nacji”, użytkownicy mogą spodziewać się czołgów i opancerzonych pojazdów „z każdego zakątka świata”.

Rozmiary map będą wynosić 1000 na 1000 i 1200 na 1200 metrów, choć niewykluczone, że po premierze projektanci wprowadzą większe lokacje. Zapowiedziano także zróżnicowane efekty pogodowe - burze piaskowe, ulewy, śnieżyce.

Deweloperzy chcą także wiernie odwzorować nie tylko uszkodzenia czołgów, ale też prędkość wystrzelonych pocisków. W grze znajdą się różne rodzaje amunicji.

Armored Warfare będzie darmową grą na PC przypominającą w założeniach World of Tanks, tyle tylko, że gracze przejmą kontrolę nad czołgami wykorzystywanych przez różne armie w czasach współczesnych. Na oficjalnej stronie można zapisywać się do testów wersji beta.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Armored Warfare

iOS, PS4, Xbox One, PC

Related topics
PC
O autorze
Komentarze