Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ostatnia aktualizacja Sifu dostępna na Switchu. Twórcy zabierają się za nowy projekt

Pora na kolejną przygodę.

Studio odpowiedzialne za udane Sifu opublikowało na Switchu ostatnią aktualizację nietypowej bijatyki i zabiera się za kolejny projekt. Obok wspomnianej produkcji i Absolvera to już trzecia gra zespołu Sloclap.

Ostatnia aktualizacja Sifu wprowadza do gry kilka godzin dodatkowej zawartości w postaci nowych aren i wyzwań, a także dodaje dodatkowe cheaty czy modyfikatory. Jest to ta sama zawartość, którą posiadacze Sifu na konsolach i PC otrzymali już jakiś czas temu, ale premiera łatki na Switchu zamyka pewien etap w dziejach studia Sloclap.

Co prawda możliwe, że gra otrzyma w przyszłości jeszcze jakieś mniejsze patche, ale twórcy nie mają w planach wprowadzać już nowej zawartości. Zamiast tego zespół skupi się teraz na produkcji kolejnego tytułu, o którym nie wiemy na razie w zasadzie nic poza tym, że powstaje i „jest obecnie w fazie rozwoju”. Możemy jednak liczyć, że prace nabiorą tempa i za kilka czy kilkanaście miesięcy być może poznamy pierwsze szczegóły.

Sifu to nietypowa „chodzona” bijatyka z elementami roguelike, która zadebiutowała początkowo na PC i konsolach Sony, a następnie trafiła także na Xboksy oraz Nintendo Switch. W grze wcielamy się w młodego adepta Kung Fu, który szuka zemsty na oprawcach swojej rodziny. Produkcja francuskiego studia oferuje rozbudowany system walki, ciekawą oprawę graficzną oraz masę interesujących mechanik, jak choćby starzenie się postaci.

Twórcy zadbali o liczne aktualizacje wprowadzające nowe tryby, stroje czy poziomy trudności, a nawet modyfikatory pozwalające skorzystać choćby z nieskończonego zdrowia czy niezniszczalnych broni. Gra doczeka się też filmowej adaptacji, której scenariusz napisze scenarzysta „Johna Wicka”, czyli Derek Kolstad.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Sifu

PS4, PS5, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze