Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejne State of Play w lutym? Sony może szykować duży pokaz

Spekulacje renomowanego informatora.

Renomowany informator Tom Henderson uważa, że w lutym Sony zorganizuje kolejną prezentację spod szyldu State of Play. Internauta nie wyklucza, że demonstracja będzie „duża”.

Leaker opublikował wideo, w którym tłumaczy, dlaczego sądzi, że japońska korporacja wkrótce zorganizuje pokaz powstających gier. Teorię opiera między innymi na fakcie, że na styczeń zaplanowano dwa wydarzenia dla mediów - poświęcone Ghostwire: Tokyo i Gran Turismo 7.

Henderson wyjaśnia, że w przeszłości podobne prezentacje dla dziennikarzy odbywały się właśnie kilka tygodni przed kolejnymi edycjami State of Play, na których Sony przedstawiało tytuły, jakie wcześniej mogli ujrzeć przedstawiciele prasy.

Na zorganizowanie wydarzenia w lutym wskazuje również fakt, że we wspomnianym miesiącu na rynku ukażą się dwie znaczące gry: Sifu i Horizon Forbidden West. Leaker nie wyklucza, że podczas demonstracji zobaczymy zwiastun premierowy pierwszej z produkcji oraz kilkunastominutowy gameplay z przygód Aloy.

Henderson wierzy, że tym, co sprawi, że State of Play będzie „duże”, jest Hogwarts Legacy. Jest przekonany, że pozytywny odbiór noworocznego programu ze spotkaniem obsady filmów o Harrym Potterze skłonił Warner Bros. do zaprezentowania tytułu RPG w świecie czarodziejów.

Według internauty, wydarzenie odbędzie się najprawdopodobniej na początku przyszłego miesiąca - 3 lutego. Twierdzi też, że są szanse na kolejny pokaz, który miałby zostać zorganizowany w marcu. Event poświęcony miałby być God of War i nowościom planowanym na drugą połowę 2022 roku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze