Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Odświeżone Hitman: Blood Money i Absolution zmierzają na PS4 i Xbox One

W jednym zestawie.

Przedstawiciele firmy Square Enix zapowiedzieli Hitman HD Enhanced Collection, czyli pakiet odświeżonych wersji dwóch odsłon cyklu - Blood Money i Absolution. Zestaw zadebiutuje 11 stycznia na PS4 i Xbox One.

Na mocniejszych modelach konsol obie produkcje zadziałają w 4K oraz 60 klatkach na sekundę. W planach jest również udoskonalona nieco oprawa wizualna w formie tekstur w wyższej rozdzielczości.

Gry obsłużą też funkcję supersamplingu, dzięki której zaawansowane tryby graficzne zaowocują ładniejszym obrazem na wyświetlaczach 1080p. Do tego usprawnione oświetlenie oraz ulepszone sterowanie.

Zobacz też: Hitman: Rozgrzeszenie (Absolution) - Poradnik, Solucja

Hitman: Blood Money (w Polsce znane jako Krwawa Forsa) ukazało się w 2006 roku. Większy nacisk położono na dyskretne działanie - za wykonywanie misji po cichu, gracz otrzymuje dodatkową gotówkę, którą może przeznaczyć na ulepszenie ekwipunku.

Hitman: Absolution (w polskiej wersji Rozgrzeszenie) wydano zaś w 2012 roku. Autorzy zrezygnowali z otwartych plansz, dzieląc zadania na pomniejsze etapy. Nadal jednak istnieje pewna swoboda w realizowaniu wyzwań.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze