Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Oblivion na silniku Skyrima robi wrażenie - nowy materiał od twórców

Wciąż bez daty premiery.

Twórcy Skyblivion - moda, który przenosi zawartość z Obliviona na silnik Skyrima - opublikowali wideo, prezentujące postępy w pracach nad projektem, w tym nad lokacjami i modelowaniem obiektów.

Projekt nie jest zwykłym fanowskim remasterem. Twórcy przerabiają i budują od podstaw niektóre obszary, by „lepiej pasowały do lore”. Przykładem jest Gold Shore, które teraz faktycznie pasuje do swojej nazwy.

Miasto Leyawiin doczekało się przebudowy dróg i dodatkowej infrastruktury, także poza murami miasta. Jest też otoczone farmami, stając się teraz bardziej naturalnie prezentującą się miejscowością.

Twórcy stale dodają do gry modele potworów, roślin, broni i pancerzy. Jak podkreślają, prace te przebiegają w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu „świat wydaje się naprawdę żywy”.

Nad Skyblivion pracuje w sumie ponad 50 osób, ale deweloperzy wciąć zachęcają, by wszyscy chętni - posiadający odpowiednie umiejętności - zgłaszali się do pomocy w kodowaniu czy pracach nad modelami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze