Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najbardziej irytujący towarzysz z Obliviona powróci w Starfield

„Na Azurę, na Azurę! To Wielki Czempion!”.

Ostatnia prezentacja Bethesdy ujawniła, że w Starfieldzie spotkamy Zachwyconego fana, czyli jedną z najbardziej znienawidzonych postaci z uniwersum The Elder Scrolls.

Towarzysza poznajemy w The Elder Scrolls IV: Oblivion, po zostaniu czempionem na arenie. Jak sama nazwa wskazuje, nie odstępuje on głównego bohatera na krok, obdarzając go nieustanną adoracją. Na domiar złego, jest całkowicie bezużyteczny. Nie pomaga w walce, a po dostrzeżeniu jakiegokolwiek zagrożenia - ucieka.

Bethesda potwierdziła, że Zachwyconego fana spotkamy także w Starfieldzie. Gra nagrodzi nas towarzystwem adoratora po zdobyciu heroicznej cechy postaci. Będzie pojawiał się w losowych momentach rozgrywki, prawdopodobnie śledząc nasze poczynania po całym kosmosie.

Zyskałeś uwagę irytującego »Zachwyconego fana«, który będzie cię nękał w losowych momentach. Z drugiej strony, czasem obdarzy cię także prezentami” - ujawnia opis cechy postaci.

Znienawidzony przez graczy towarzysz to tylko jedna z atrakcji, które przygotowują twórcy. W prezentacji wspomniano także o mechanice zaginania czasoprzestrzeni oraz o pozbywaniu się negatywnych cech postaci.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze