Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun The Evil Within 2 ujawnia fragmenty rozgrywki

Powrót do STEM.

Przedstawiciele Tango Gameworks i Bethesdy opublikowali dziś nowy zwiastun The Evil Within 2. W przeciwieństwie do poprzednich materiałów, zaprezentowano więcej rozgrywki.

Ujawniony gameplay to tylko krótkie ujęcia, ale możemy przyjrzeć się kilku rodzajom przeciwników, a także dostrzec pewne urozmaicenia - w jednej ze scen bohater rozgniata głowę potwora. Być może to nowy sposób pozbywania się oponentów na stałe.

Zapowiedziano też, że dodatkiem do wszystkich zamówień przedpremierowych będzie pakiet ostatniej szansy, czyli pistolet półautomatyczny, zestaw komponentów rzemieślniczych i apteczka.

Główny bohater The Evil Within 2 to ponownie Sebastian Castellanos - były policjant, który musi powrócić do tajemniczego, wirtualnego świata w systemie STEM, by rozwiązać zagadkę złowrogiej organizacji Mobius i ocalić własną córkę.

Zobacz: The Evil Within 2 - Poradnik, Solucja

Trafimy do zupełnie nowych lokacji, spotkamy nowych wrogów, pojawi się też parę niespotykanych w poprzedniej grze gadżetów. Pod względem rozgrywki mamy do czynienia z survival horrorem łączącym akcję, wysoki poziom trudności i skradanie.

The Evil Within 2 debiutuje 13 października.

Komentarze