Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart próbuje wyjaśnić fabułę gry

Dramatyczna narracja robota.

Sony i przedstawiciele Insomniac Games przygotowali nowy, krótki zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart. Materiał stara się przybliżyć założenia fabularne.

Narrator tłumaczy, że w świecie gry „międzywymiarowy chaos”, który jest źródłem problemów i zniszczeń w „całym wszechświecie”, dotykając wszystkich form życia.

Ten fragment trailera jest też wykorzystany, by szybko pokazać różne rodzaje zawartości Rift Apart - na przykład małe bonusowe etapy zwane Kieszonkowymi Wymiarami czy fragmenty łamigłówkowe z Clankiem.

Poza tym, słyszymy też o złym imperatorze i jego armii. Czy jednak Nefarious sam przyczynił się do chaosu panującego w galaktyce, czy tylko go wykorzystał? Tego dowiemy się już tylko grając w najnowszą odsłonę serii.

Ratchet & Clank: Rift Apart debiutuje 10 czerwca na PlayStation 5. Nowa odsłona cyklu wprowadza między innymi Rivet - drugą postać, reprezentującą ten sam gatunek, co Ratchet.

Założenia rozgrywki pozostają w dużej mierze niezmienione. To nadal platformowa gra akcji, łącząca zręcznościowe fragmenty z walką, podczas której wykorzystujemy różnorodny arsenał.

O autorze
Komentarze