Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy raid w Destiny - ruszył wyścig drużyn o palmę pierwszeństwa

AKTUALIZACJA: Raid pokonany.

Aktualizacja: Bungie potwierdziło oficjalnie, że raid Crota's End został pokonany przez zespół InvigorateGaming. Szóstka graczy (z jednym „rezerwowym”) potrzebowała na to 7 godzin i 6 minut.

W drużynie było dwóch Warlocków, dwóch Titanów i dwóch Hunterów.

*

Oryginalna wiadomość: Bungie opublikowało dodatek The Dark Below do sieciowej strzelanki Destiny, a grupy graczy ruszyły do akcji, by jako pierwsze pokonać nowy raid.

Drugi scenariusz dla sześciu graczy nosi nazwę Crota's End i zastępuje Vault of Glass jako najtrudniejsze wyzwanie w produkcji Bungie. Poniżej znaleźć można transmisję jednego z zespołów.

Znane grupy graczy zostały już zmobilizowane. KingGothalion i koledzy ruszyli już do pracy, podobnie jak zespół StreamerHouse.

W podstawowej wersji ukończenie Vault of Glass przez klan Primeguard zajęło 10 godzin, 42 minuty i 3 sekundy. Gracze z tego ugrupowania starają się powtórzyć swoje osiągnięcie.

Bungie zapowiada, że laur „pierwszego na świecie” zostanie potwierdzony dzisiaj o godzinie 19.

„Zwykli” gracze po włączeniu The Dark Below powinni udać się do Postmastera, który ma kilka powitalnych prezentów. Następnie warto odwiedzić Eris, przekazującą Strażnikom nowe zadanie. Kobietę znajdziemy w Wieży, w przejściu nieopodal Speakera. Eris sprzedaje też interesujące przedmioty.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze