Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny dodatek do horroru Obcy: Izolacja wprowadza nowy tryb wyzwań

Oraz nową postać.

Trzecie z pięciu rozszerzeń DLC do horroru Obcy: Izolacja - Schronienie - zadebiutuje dzisiaj na PC i konsolach Xbox oraz jutro na PlayStation, wprowadzając między innymi nowe tryby rozgrywki: Salvage i Marathon.

Cisza i spokój

Ta pierwsza opcja zabawy to zbiór wyzwań. Gracz startuje w bezpiecznym schronieniu, gdzie nie może zaatakować go Obcy. Stąd wyrusza do innych części stacji kosmicznej, by wykonać szereg coraz trudniejszych misji, ograniczony czasowo.

Im więcej zadań wykonamy, tym trudniejsi będą kolejni przeciwnicy, ale również nasza postać stanie się potężniejsza, pozyskując nowe bronie i materiały. Zbieramy też punkty, które zapisują się na naszym koncie, gdy tylko wrócimy do bezpiecznego pomieszczenia. Jeśli zaryzykujemy i zginiemy, będziemy musieli zacząć od początku.

Jeszcze większe wyzwanie oferuje drugi wprowadzany tryb - Marathon. Tutaj staramy się przejść wszystkie mapy w jednej, długiej sekwencji.

W obu opcjach rozgrywki możemy wcielić się w Amandę Ripley lub w nowego bohatera - Hughesa. Wybór prowadzonej postaci ma wpływ na początkowe wyposażenie.

Schronienie dostępne jest już na X360 i Xbox One, gdzie kosztuje 31 zł lub jako część przepustki sezonowej, wycenionej na 100 zł.

Cover image for YouTube videoDodatek do gry Obcy: Izolacja „Safe Haven” i nowy tryb wyzwań

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Obcy: Izolacja

Android, iOS, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze