Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy dodatek do Assassin's Creed Valhalla to podobno 40 godzin rozgrywki

Ubisoft szykuje co najmniej dwa DLC.

Z nieoficjalnych wieści wynika, że Assassin's Creed Valhalla otrzyma niedługo co najmniej dwa DLC. Jeden z dodatków zaoferuje podobno nawet 40 godzin rozgrywki.

Źródłem doniesień jest renomowany informator Tom Henderson. Internauta przekonuje, że jeszcze w grudniu pojawi się nowe rozszerzenie do produkcji Ubisoftu. Użytkownik spekuluje, że do zapowiedzi może dojść podczas rozdania nagród The Game Awards - wydarzenie odbędzie się 9 grudnia.

Według leakera, w marcu 2022 roku ukaże się następne DLC. Twierdzi, że dodatek będzie „ogromny” - zaoferuje podobno aż 40 godzin rozgrywki. Szczegóły nie są znane, ale projekt przypomina serię God of War, choć nie jest jasne, co to oznacza.

Porównanie do przygód Kratosa może być nawiązaniem do poszlak, które fani odnaleźli w plikach jednej z aktualizacji Assassin's Creed Valhalla. Tropy wskazywały, że nowe rozszerzenie nosi nazwę Dawn of Ragnarök, a przypomnijmy, że nowa część serii Sony także będzie traktowała o Ragnaröku.

Trzeba jednak pamiętać, że wieści wciąż są nieoficjalne, a informacji nie skomentowali na razie przedstawiciele Ubisoftu.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze