Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujęcia rozgrywki ze zręcznościowego Mirage: Arcane Warfare

Testy alpha we wrześniu.

Impreza PAX West w Seattle była w ubiegły weekend okazją dla studia Torn Banner na zaprezentowanie nowych ujęć z gry akcji Mirage: Arcane Warfare.

Grafika jest bardziej kolorowa od Chivalry

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że pełna wersja produkcji zadebiutuje na PC dopiero na początku przyszłego roku. Dotychczas zakładano debiut jeszcze w 2016 r.

Wcześniej odbędą się testy wersji alpha, zaplanowane jeszcze na wrzesień. Zapisy trwają na oficjalnej stronie produkcji.

Torn Banner Studios to twórcy znani najlepiej ze zręcznościowego symulatora średniowiecznego pola walki, czyli Chivalry. W Mirage założenia są podobne, ale nowością będzie właśnie magia.

Deweloperzy zastosowali podział na klasy. Jedna specjalizuje się w walce na dystans, inne archetypy używają głównie broni do walki w zwarciu, wspomagając się czarami.

Każda postać dysponuje w sumie dziewięcioma zdolnościami magicznymi, ale w jednocześnie może „wyposażyć" tylko trzy. Przykładowe umiejętności to rzut bombą, wyczarowanie ptaka zadającego obrażenia czy też skok w powietrze i uderzenie z góry toporem.

Jak pokazuje powyższe dwanaście minut akcji, nadal nie brakuje także walki na miecze, zwłaszcza do dobijania wrogów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze