Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun sieciowego Mirage: Arcane Warfare prezentuje klasę Taurant

Wojownik z morgenszternem.

Studio Torn Banner opublikowało kolejny zwiastun nastawionej na sieciową zabawę zręcznościowej gry Mirage: Arcane Warfare. Materiał koncentruje się na jednej z klas postaci, która znajdzie się w produkcji - Taurant.

Odziany w zakończony dwoma rogami hełm bohater stawia na walkę wręcz. Protagonista posługuje się morgenszternem, z pomocą którego sieje popłoch wśród przeciwników.

Postać dysponuje kilkoma unikalnymi zdolnościami - potrafi na przykład bardzo szybko dobiec do oponenta, by uderzyć nieszczęśnika. Może też wyprowadzić cios naładowaną magiczną energią pięścią.

Inna umiejętność pozwala Taurantowi zaatakować rywali z powietrza, generując falę, która odrzuca przeciwników na pewną odległość. Poza tym może zamaszystym ruchem morgenszterna zranić kilku wrogów jednocześnie.

Deweloperzy ze studia Torn Banner znani są przede wszystkim ze zręcznościowego symulatora średniowiecznego pola bitwy - Chivalry: Medieval Warfare. Założenia Mirage: Arcane Warfare mają być podobne, ale z jednym wyjątkiem - nie zabraknie tytułowej magii.

Bohaterowie posługiwać się będą nie tylko różnego rodzaju zaklęciami, ale także bronią białą, jak na przykład wspomniany Taurant. Wydarzenia przedstawione zostaną w perspektywie pierwszej osoby, zaś całość okraszona ma być komiksową oprawą graficzną.

Obecnie trwają zamknięte testy alpha, do których można się zapisać na oficjalnej stronie projektu. W planach jest też beta, która powinna rozpocząć się w najbliższych miesiącach.

Pełna wersja Mirage: Arcane Warfare ukaże się w tym roku na PC, aczkolwiek dokładnej daty premiery na razie nie ujawniono.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze