Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe stworki w kolejnym trailerze Pokémon Sun i Moon

W tym kolorowa wersja Grimera.

Firma Nintendo opublikowała kolejny zwiastun gier Pokémon Sun i Moon. Film prezentuje kilka nowych stworków, które pojawią się w produkcji.

Wśród zaprezentowanych istot jest między innymi Silvally - rozwojowa forma ujawnionego niedawno Nulla. Dysponuje ciekawą umiejętnością, która pozwala zmienić typ pokémona, o ile wyposażony jest w odpowiedni przedmiot.

W regionie Aiola gracze znajdą specjalną wersję Muka

Są też Hakamo-o i Kommo-o (oba rodzaju dragon/fightning) - dwie kolejne ewolucje Jangmo-o. Posiadają dużą siłą, którą wykorzystują w walce z innymi potworkami.

Opublikowany przez Nintendo materiał pokazuje też Steene i Tsareene (typ grass), które są następnymi formami Bounsweeta. Do tego Ribombe (bug/fairy) - przypominający pszczołę pokémon będący rozwojowym stadium Cutiefly.

To nie wszystko - w zwiastunie znalazły się też specjalne wersje znanych z pierwszej generacji stworków Grimera i jego ewolucji Muka, występujące tylko na terenie regionu Aiola. Charakteryzować się mają między innymi kolorową barwą.

Udostępnione nagranie przedstawia także dwóch trenerów, których spotkamy podczas zabawy - posługującą się istotami typu kamiennego Olivię i specjalizującą się w pokémonach rodzaju normalnego Ilmę.

Pokémon Sun i Moon zadebiutują 23 listopada na konsoli 3DS.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze