Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Niezależny hit Loop Hero za darmo w Epic Games Store

Kolejna odsłona promocji.

W ramach świątecznej akcji Epic Games Store udostępniło za darmo Loop Hero - cieszący się popularnością tytuł od niezależnego studia Four Quarters.

Aby odebrać produkcję, na karcie katalogowej gry należy kliknąć przycisk „Pobierz". Podobnie jak w poprzednich dniach, na skorzystanie z oferty jest tylko jeden dzień - promocja zakończy się 21 grudnia o 17:00.

Loop Hero łączy elementy strategii, gier karcianych i przedstawicieli gatunku roguelite. Akcja rozgrywa się w świecie, który wraz z mieszkańcami uwięziono w pętli czasowej przez złowrogiego Licza. Naszym zadaniem jest uratowanie uniwersum.

Zobacz też: Loop Hero - poradnik i najlepsze porady

Zabawa polega na rozbudowywaniu talii kart, które wykorzystujemy do rozmieszczania wrogów i budynków oraz tworzenia ścieżki. Za każdym razem poziomy są generowane proceduralnie, a przed rozpoczęciem przygody trzeba wybrać klasę postaci.

Jutro Epic Games Store udostępni za darmo następną produkcję. Według nieoficjalnych informacji, będzie to Second Extinction.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze