Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nietypowe Five Nights at Freddy's World z datą premiery

Gra na PC i sprzęt mobilny.

Nietypowe Five Nights at Freddy's World, czyli próba przeniesienia popularnej serii horrorów w gatunek RPG, ukaże się na PC już 19 lutego.

Gra roku?

Na „następne tygodnie” planowane jest poźniej wydanie konwersji na urządzenia mobilne napędzane systemami iOS i Android.

„Po pierwsze, przepraszam za brak aktualizacji. Mój wierny komputer (na którym powstało FNaF 1-4) w końcu umarł” - wyjaśnia twórca produkcji, Scott Cawthon.

„Wszystkie elementy FNaF World były oczywiście zabezpieczone, ale zakup nowego PC i konfiguracja oprogramowania to nadal spore opóźnienie. Wkrótce wszystko powinno już działać.”

Szczegóły na temat rozgrywki nadal są tajemnicą. Całość przypomina nieco japońskie produkcje, z postaciami po obu stronach ekranu i wskazywaniem ataków w menu. Gracze wybiorą najpewniej swoje ulubione postacie z uniwersum, biorąc udział w starciach z wykorzystaniem łakoci czy pizzy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze