Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need For Speed Heat to kolejna odsłona cyklu - sugeruje sklep z Austrii

Premiera w 2019 roku.

Need For Speed Heat to kolejna odsłona rozwijanej przez Electronic Arts serii gier wyścigowych - wynika z nieoficjalnych informacji zaprezentowanych przez austriacki sklep internetowy Gameware.

W ofercie firmy pojawiła się produkcja w wersji na PS4 i Xbox One, z premierą wyznaczoną na 2019 rok. Karty katalogowe tytułu (już usunięte) nie ujawniają jednak żadnych dodatkowych szczegółów - nawet dołączona okładka bazuje na grafice promocyjnej mobilnej części cyklu.

Zrzut ekranu ze sklepu Gameware

Istnienie kolejnego Need For Speed nie jest dużą niespodzianką, ponieważ jakiś czas temu przedstawiciele EA potwierdzili, że trwają prace nad następną odsłoną cyklu, która powinna ukazać się jesienią.

Do tej pory nie ujawniono żadnych informacji na temat powstającego projektu. Wiadomo jednak, że produkcja zaoferuje rozgrywkę „w starym stylu” - nie zabraknie więc między innymi wyścigów ulicznych i policji, a tytuł opisywany jest jako powrót do korzeni marki.

Ostatnią odsłoną Need For Speed jest Payback z 2017 roku

Na razie nie jest jasne, kiedy Electronic Arts formalnie zaprezentuje tegoroczną część Need For Speed, ale niewykluczone, że gra zostanie oficjalnie przedstawiona na targach Gamescom, które odbędą się w dniach 20-24 sierpnia.

Źródło: VG247

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze