Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Następna gra z serii Skylanders ukaże się także na konsolach nowej generacji

Premiera na „starym” sprzęcie - 18 października.

Activision potwierdziło, że następna gra z serii Skylanders, łącząca wirtualną rozrywkę z plastikowymi zabawkami, ukaże się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Studio Vicarious Visions pracuje nad Skylanders: Swap Force w wersji PlayStation 4, PS3, Xbox One, X360 i Wii U. Beenox odpowiada za edycję na Wii, a n-Space zajmie się wydaniem na Nintendo 3DS.

Wydawca podał także datę premiery - gra ukaże się w Europie 18 października, pięć dni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Powyższa data nie dotyczy najpewniej wersji na konsole nowej generacji.

Swap Force wprowadzi do serii zabawki składające się z części innych figurek. Twórcy przygotowali 16 postaci, które łącznie ułożymy w 250 możliwych kombinacji. Nowa jest także możliwość latania, wspinania się i teleportowania.

Skylanders to gra akcji RPG dla najmłodszych. Całe doświadczenie zdobyte przez daną postać zapisane jest w figurce. Seria jest niesamowicie popularna i podczas podliczania corocznych zysków jest wymieniana przez Activision jednym tchem obok najbardziej dochodowych marek takich jak Call of Duty czy World of Warcraft.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze