Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa gra z serii Skylanders zapowiedziana

Kolejne figurki. Portfele rodziców nie są bezpieczne.

Activision zapowiedizało nową grę z serii Skylanders - Skylanders Swap Force. Tytuł ukaże się jeszcze w 2013 roku na PlayStation 3, Xboksa 360, Wii U, Wii i 3DS-a.

Do zabawy w Skylanders zawsze potrzebne są figurki, sprzedawane także osobno. Przy okazji Swap Force będzie można dokupić 16 zupełnie nowych, które da się rozdzielić w pół i następnie zbudować kolejne, nawet najdziwniejsze stwory. W sklepach pojawią się także 32 bardziej standardowe, wzorowane na dotychczas dostępnych.

Wszystkie figurki kupione przy okazji Skylanders: Spyro's Adventure i Skylanders Giants będą również kompatybilne z tegoroczną odsłoną. Jednak wspomnianych 16 nowych, rozbieralnych w pół, będzie wymagać innego czytnika, który znajdzie się tylko w zestawie ze Swap Force.

Skylanders to gra akcji RPG dla najmłodszych. Całe doświadczenie zdobytę przez daną postać zapisane jest w figurce. Seria jest niesamowicie popularna i podczas podliczania corocznych zysków jest wymieniana przez Activision jednym tchem obok najbardziej dochodowych marek takich jak Call of Duty czy World of Warcraft.

- Czerwony, wracaj tu, draniu!

Komentarze