Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Namco Bandai zapowiada drużynową bijatykę Dragon Ball Z: Battle of Z

AKTUALIZACJA: Zobacz oficjalny trailer.

Aktualizacja: Namco Bandai oficjalnie ogłosiło Dragon Ball Z: Battle of Z, publikując pierwszy trailer i galerię obrazków. Wydawca potwierdził, ze gra ukaże się także w Europie.

*

Oryginalna wiadomość: Dragon Ball Z: Battle of Z, kolejna odsłona bijatyk w uniwersum Dragon Ball ukaże się na PS3, X360 i PS Vita - ujawnił japoński magazyn Weekly Shounen Jump.

Gra oferuje rozgrywki drużynowe w kooperacji dla czterech graczy, ośmioosobowe potyczki na arenie, walki z olbrzymimi bossami i tryby sieciowe. Jedną z dostępnych postaci będzie prawdopodobnie Super Saiyan God, ostateczna forma transformacji Super Saiyanów.

Japońskie czasopismo nie podało daty premiery i producenta. Ostatnia odsłona serii gier z uniwersum Dragon Ball - Ultimate Tenkaichi - ukazała się w 2011 roku. Łącznie wydano już 14 tytułów, reprezentujących głównie gatunek bijatyk.

Na walki drużynowe postawiono ostatnio w Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team na PSP, wydanym w 2010 roku. W kilku trybach rozgrywki dostępnych było aż 70 postaci.

Dzięki, Gematsu i jaroslawgroszyk.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze