Skip to main content

Największe wyzwanie w Halo 2? Gracz ukończył jeszcze trudniejszą wersję

Tym razem bez nagrody.

Streamer „Jervalin” ukończył niedawno wyzwanie, które uchodziło za najtrudniejszy sposób na przejście kampanii w Halo 2. To nie zadowoliło jednak gracza, który wynalazł jeszcze bardziej wymagający wariant.

Przypomnijmy: poprzednie „zadanie” obmyślił streamer i youtuber Charlie „Cr1TiKal” White. Polegało na ukończeniu w pojedynkę gry na legendarnym poziomie trudności, z włączonymi wszystkimi modyfikatorami (ale z wyjątkiem pomocnej niewidzialności). Nagrodą było 20 tysięcy dolarów.

Po kilku tygodniach starań „Jervalin” w końcu dokonał „niemożliwego” i zgarnął nagrodę. Teraz jednak może pochwalić się jeszcze większym osiągnięciem, ponieważ przeszedł Halo 2 na legendarnym poziomie trudności z włączonymi wszystkimi modyfikatorami (już także niewidzialnością) oraz - co kluczowe - nie oddał przy tym ani jednego strzału.

Jak dokumentuje powyższy materiał wideo, streamer radził sobie głównie dzięki cierpliwości i sprytnemu pozycjonowaniu, z wrogami rozprawiając się w korzystnym momencie za pomocą dozwolonego uzbrojenia: ataków wręcz i granatów. Pomagała właśnie czaszka „Envy”, ukrywająca postać przed wrogiem, zabroniona w „standardowym” wyzwaniu „Cr1TiKala”.

Zobacz także